novinky
naši zákazníci
kontakt
o nás
zahlavi
 
Cestovní ruch
Didaktika
Dodávky vybavení
 

db-02O nás

Naše společnost byla založena v květnu 2002 a zpočátku se specializovala na poskytování komplexních služeb pro účinnou propagaci regionů a cestovního ruchu. Stali jsme se vydavatelem a distributorem turistických průvodců, multimediálních průvodců a provozovatelem serveru pro aktivní poznávání České republiky. S postupným rozvojem společnosti bylo spektrum poskytovaných služeb rozšířeno i na zákazníky z dalších oborů a to pod značkou TIS-systems.

Od roku 2012 se aktivně pohybujeme na poli vzdělávacích pomůcek a elektronických učebnic. Momentálně se spolupodílíme na vydání 28 elektronických učebnic pro střední odborné školy stavební.

Rok 2013 je pro nás dalším významným milníkem, kdy jsme se začali aktivně zapojovat i v oblasti komplexních dodávek souborů vybavení pro specializované učebny či pracoviště. Od roku 2014 jsou dodávky strojů a vybavení pracovišť dominantní činností.

Za uplynulých 19 let práce v celé ČR i v zahraničí jsme získali řadu zkušeností a rozvinuli naše dovednosti tak, že se nyní můžeme s jistotou prezentovat jako sehraný tým schopný úspěšně zajistit i velmi náročné projekty či zakázky.


 

© Všechna práva vyhrazena pro TIS-systems, v.o.s.